Aktuální informace o provozu ambulance od 16. 3. 2020

Vážení pacienti,

prosíme o strpení, dne 16.3.2020 zasedneme celý kolektiv našeho zdravotnického zařízení a domluvíme se na podmínkách poskytování péče v následujícím období. Víte, že kvalitní péče a Vaše zdraví je u nás na prvním místě. Jsme si vědomi, že se velká část z Vás nechce v této době cestovat MHD či se jinak vystavovat rizikům nákazy, avšak zároveň potřebujete konzultovat Váš zdravotní stav, případně si nechat předepsat léky. Naše zařízení bude v každém případě péči poskytovat i v této obtížné situaci, avšak v oboustranném zájmu chceme omezit osobní kontakt na nezbytné minimum.

Dne 16. 3. 2020 bude ambulance fungovat beze změny, pouze MUDr. Bártová ordinovat nebude. S velkou pravděpodobností dojde od 17. 3. 2020 k “uzavření” zdravotnického zařízení a lékaři budou poskytovat konzultace po telefonu, předepisovat léčiva či neschopenky na dálku. Pacienti, kteří dochází na injekce se nemusí bát, aplikace injekce určitě proběhne po předchozí telefonické domluvě. Psychoterapie by měly rovněž probíhat na dálku přes skype.

Všem bez výjimek bude ZAJIŠTĚNA PÉČE A PŘEDEPSÁNÍ LÉKŮ. Pro starší věkové skupiny a nejohroženější pacienty se pokusíme zajistit dodání léčiv tak, aby byli co nejméně ohroženi nákazou při vycházení ze svých domovů.

Po naší poradě (16.3.2020) budou na webových stránkách upřesněny všechny potřebné informace včetně provozu naší psychiatrické lékárny.

Ujišťujeme Vás, že dříve či později budete mít možnost mluvit s lékařem a budou Vám předepsány potřebné léky. Prosíme tedy o strpení, vyčkejte a zbytečně neblokujte telefonní linky. Telefonní linky budou během následujících pár dní posíleny. V případě, že se nemůžete dovolat, buďte trpěliví (budeme se snažit volat Vám zpátky) nebo pošlete SMS na telefon ordinace 602 628 619 nebo email na info@psychiatrie-praha.cz, jakmile to bude možné, budeme se Vašim požadavkům věnovat.

Psychiatrie Praha


15.3.2020 Aktuality


← Zpět na všechny aktuality