Aktuality

Aktuální informace o provozu ambulancí a psychiatrické lékárny od 17. 3. 2020

16.3.2020 Aktuality

Vážení pacienti,

od úterý 17.3.2020 (včetně) bude provoz zdravotnického zařízení (psychiatrie, psychoterapie, psychologie a lékárna) probíhat následovně::

 • Provoz psychiatrických ambulancí pro neakutní případy bude probíhat formou telefonických konzultací (již objednaným pacientům zůstává stejný čas)
 • Provoz psychiatrických ambulancí pro akutní případy a aplikace depotních injekcí bude probíhat v ordinaci po předchozí telefonické domluvě
 • Provoz psychoterapie bude probíhat formou elektronické konzultace přes např. Skype, WhatsApp, nebo formou telefonického rozhovoru
 • Psychiatrická lékárna bude otevřena v omezeném provozu (viz. níže)
 • Skupinová psychoterapie bude dočasně přerušena

Informace k psychiatrickým ambulancím

Pro všechny pacienty bude zajištěna péče formou telefonické konzultace, s výjimkou akutních případů a pacientů, kteří potřebují aplikovat depotní injekce. Prosíme všechny pacienty, aby se nevydávali osobně do ordinace bez předchozí telefonické konzultace. Telefonní linky budou posíleny, je však možné, že v tuto chvíli nebudeme schopni zvednout všechny příchozí telefony okamžitě, doporučujeme Vám zatelefonovat jednou na telefonní linku ordinace a vyčkat až Vám někdo z personálu recepce zavolá nazpět, případně můžete zvolit formu SMS zprávy na telefon ordinace 602 628 619 nebo emailem info@psychiatrie-praha.cz Při opakovaném vytáčení nám blokujete telefonní linku, budeme se věnovat všem nepřijatým hovorům, SMS zprávám a emailů co nejdříve to bude v našich silách

V případě, že jste na následující dny objednaní, nechoďte prosím, osobně ani nám nevolejte. Během následujících hodin až dní Vám zavolá pracovník recepce (podle data objednání postupně obvoláváme všechny objednané pacienty) a ujistí Vás o tom, že Vaše konzultace proběhne v termín, který jste měli již předem domluvený. Ve smluvený čas budete kontaktování ošetřujícím lékařem telefonicky a kontrola proběhne formou konzultace po telefonu (buďte prosím ve smluveném čase na telefonu). Naši lékaři budou volat z posílených linek, prosíme, neblokujte tyto telefony zpětným voláním a dožadováním se informací, mají sloužit pouze pro telefonickou konzultaci lékaře pacientům, kteří jsou a budou objednáni. Využijte linku na recepci zdravotnického zařízení 602 628 619 a vyčkejte na zpětné zavolání.

V případě akutních stavů, nás kontaktujte telefonicky, případně můžete zaslat SMS zprávu. Bude-li telefonicky dohodnuto, že vyšetření proběhne u nás v ordinaci osobně, dostavte se prosím v rouškách či s jinak zakrytými nosem a ústy (např. šálou nebo šátkem), jinak vyšetření nebude moci proběhnout.

V opravdu akutních případech můžete telefonicky kontaktovat přímo:

MUDr. Novákovou Khollovou - 704 906 108

MUDr. Bártovou - 704 906 103

Informace k provozu psychiatrické lékárny

Jsme si vědomi, že některé léčiva nejsou dostupná ve všech lékárnách. Nabízíme provoz lékárny v nové omezené otevírací době. Upřednostníme platbu kartou, v případě nemožnosti bereme momentálně i hotovost. Všem pacientům doporučujeme, aby se neshlukovali v lékárně a počkali před lékárnou, udržovali mezi sebou dostatečné odstupy a vstupovali do lékárny jednotlivě a v rouškách či s jinak zakrytými nosem a ústy. Eliminujete tak možné šíření nákazy.

Omezená otevírací doba:

 • Úterý 17.3.2020 8,00-12,00
 • Čtvrtek 19.3.2020 8,00-17,00
 • Pondělí 23.3.2020 8,00-17,00
 • Čtvrtek 26.3.2020 8,00-17,00
 • Provoz lékárny od 30.3.2020 bez omezení dle otevírací doby

  Otevírací doba: po 8-17 | út 8-18 | st 8-17 | čt 8-17 | pá 8-15

  Momentálně má lékárna omezené množství respirátorů třídy FFP2/KN95 bez ventilu. Cena včetně dph 230 Kč/ks. Roušky ani desinfekce bohužel nemá ani naše lékárna.

  Informace k provozu psychologie

  Objednaným pacientům psychoterapie bude nabídnuta elektronická forma terapie za pomocí moderních technologií Skype, WhatsApp nebo konzultace po telefonu ve sjednaném čase. Nechoďte prosím, osobně, nebudete ošetřeni. Během následujících hodin až dní (podle data objednání, postupně obvoláváme všechny objednané pacienty) Vám zavolá pracovník recepce a ujistí Vás o tom, že Vaše konzultace proběhne v termín, který jste měli již předem domluvený a domluvíte se na formě terapie. Ve sjednaný čas budete kontaktováni telefonicky psycholožkou.

  Mgr. Rudá - 704 919 954

  Skupinová psychoterapie bude prozatím (17. 3., 24. 3.) přerušena. O případných změnách a znovuobnovení skupinové terapie Vás budeme informovat.

  Věříme, že i přes veškerá opatření se nám podaří poskytovat stejně kvalitní péči jako doposud. Jsme s Vámi a budeme se snažit, co bude v našich silách, abychom společně tuto nelehkou chvíli překonali. Jedná se pouze o dočasná preventivní opatření. O případném dalším postupu Vás budeme informovat na této webové stránce.

  Psychiatrie Praha

  .

  Celý článek →